Vila RIA

Penzión Vila – RIA prevádzkuje RIA, spol. s r.o. ako jednu zo svojich aktivít v prospech dobrovoľného združenia "ľudia dobrej vôle".

Novopostavený penzión rodinného typu  Vila - RIA je situovaný v primerane tichej zeleňou obklopenej jednosmernej ulici v centrálnej oblasti mestskej časti Bratislava – Podunajské Biskupice. Veľkou výhodou polohy je blízkosť letiska, rýchla dostupnosť hlavnej autobusovej stanice ,  napojenie na mestský dialničný obchvat a tým ľahký prístup ďalších dopravných uzlov /hlavná vlaková stanica, hraničné priechody cez Rakúsko - letisko Viedeň/. Centrum mesta je vzdialené cca 5 min. jazdy autom a cca 20 min. jazdy MHD. V bezprostrednej blízkosti vilky sa nachádza niekoľko reštaurácií, supermarkety, banky a ďalšie obchody či služby.

Penzión Vila - RIA ponúka ubytovanie v troch izbách. Maximálna kapacita penziónu je 10 osôb.

V každej izbe chladnička, rádiobudík, televízor

1x Trojposteľová s možnosťou prístelky
2x Dvojposteľová s možnosťou 1 prístelky
Spoločná kuchyňa
Kúpeľňa s WC a práčkou
2x WC         
V spoločných priestoroch televízor
Stravovanie  rodinného typu (raňajky, večere) - Spoločenská miestnosť  

Spoločenská miestnosť – miestnosť s krbom  vybavená s ozvučeným, dataprojektorom. Možnosť podávania stravy a občerstvenia. Vhodné na školenia, porady, oslavy, firemné rokovania, alebo len tak na posedenie s priateľmi pre cca 30  osôb. Možnosť spojenia aj s ubytovaním a stravovaním.

Pre bližšie info navštívte www.ubytovanie.riasro.sk